Tyto stránky vlastní houbař a výrobce nejlepší hlívové sadby v ČR Ing. Vlastimil Šavelka. Web je studijní, hlívovou sadbu zde nelze koupit. Šavelkovu hlívovou sadbu lze objednat pouze a jedině v eshopu www.planetahub.cz 

Mletá hlíva ústřičná 500g v sáčku

Mletá hlíva ústřičná 500g v sáčku
 
 
Nejoblíbenější mletá houba z nabídky tohoto eshopu. Kvalitní, jemně mletá hlíva přímo od houbaře. Balení 500g odpovídá 2000 ks běžně prodávaných tobolek, které obsahují 250 mg (slovy čtvrt gramu) mleté hlívy. 
 
Prášek je plnohodnotnou alternativou komerčních tobolek. Jednoduše vložíte dvakrát denně půl čajové lžičky prášku do úst a zapijete vodou. Lze používat i do vaření.

 

         UPOZORNĚNÍ: Na základě legislativy pocházející z dílny se žlutými hvězdami není již možné svobodně uvádět u bylin jejich případný vliv na lidské zdraví ani dávkování. Unie nás tak chrání před podvodníky a šarlatány (za což jí děkuji), ale také před vlastním rozumem a letitými zkušenostmi (za což jí hubuji). Laskavý a inteligentní návštěvník těchto stránek promine a vyhledá si sám potřebné informace v knihách nebo na internetu.

Děkuji za pochopení. Ing. Vlastimil Šavelka, houbař

 
 
Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

Znovu vygenerovat
Kontrolni kod
 
 
 
 

Mohlo by Vás zajímat

    Hlavní nabídka

     
    © Český specialista na sadbu hlívy ústřičné