http://hliva-hliva.cz/
 
Rychlé vyhledávání

Facebook
Sdílet


Vážení návštěvníci, oblíbený houbařský eshop se převléká do modernějšího kabátu. Buďte prosím tak laskavi a své objednávky podávejte už v novém eshopu   

www.planetahub.cz  

Na stávající stránce www.hliva-hliva.cz můžete nadále cokoli prohlížet, nebudu ji zatím úplně rušit.

Do nového vás srdečně zve Vlastimil Šavelka, houbař 
 

Navigace: Český specialista na sadbu hlívy ústřičné -> Štastná hodinkaVážení návštěvníci, oblíbený houbařský eshop se převléká do modernějšího kabátu. Buďte prosím tak laskavi a své objednávky podávejte už v novém eshopu   

www.planetahub.cz  

Na stávající stránce www.hliva-hliva.cz můžete nadále cokoli prohlížet, nebudu ji zatím úplně rušit.

Do nového vás srdečně zve Vlastimil Šavelka, houbař 
 

Zvýhodněný nákup hlívové sadby pro stálé zákazníky

 

Štastná hodinka houbařů - to je nepravidelná nabídka lepších cen pro stálé zákazníky.   

 
  • Den předem budete informováni emailem o času trvání "Šťastné hodinky" (email obdrží pouze stálí zákazníci houbařského eshopu www.hliva-hliva.cz, jak je mým zvykem). Nazítří v této jediné hodině můžete objednat houbovou sadbu, mletou hlívu a jiné za zvýhodněnou cenu. Po uplynutí jedné hodiny se ceny zboží vrátí k normálu.
 
  • Jak se účastnit "Šťastné hodinky"? Stálí zákazníci nemusí udělat nic, avízo obdrží automaticky. Novým zákazníkům nezbývá než uskutečnit alespoň jednu objednávku a zařadit se tak do seznamu adresátů avíza o "Šťastné hodince".
 
 
  • UPOZORNĚNÍ: "Šťastná hodinka" se bude konat nepravidelně. S lepší cenou bude nabídnuto pokaždé jiné zboží z mé výroby. Zboží lze objednávat do vyprodání zásob; po vyprodání nelze lepší cenu nárokovat. Zkrátka - řídíme se zásadou KDO DŘÍV PŘIJDE, TEN DŘÍV MELE.

 
Užijte si houby!
Váš houbař Vlastimil Šavelka

 
 

 


Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.