http://hliva-hliva.cz/
 
Rychlé vyhledávání

Facebook
Sdílet


Vážení návštěvníci, oblíbený houbařský eshop se převléká do modernějšího kabátu. Buďte prosím tak laskavi a své objednávky podávejte už v novém eshopu   

www.planetahub.cz  

Na stávající stránce www.hliva-hliva.cz můžete nadále cokoli prohlížet, nebudu ji zatím úplně rušit.

Do nového vás srdečně zve Vlastimil Šavelka, houbař 
 

Navigace: Český specialista na sadbu hlívy ústřičné -> Celoroční seriál o houbáchVážení návštěvníci, oblíbený houbařský eshop se převléká do modernějšího kabátu. Buďte prosím tak laskavi a své objednávky podávejte už v novém eshopu   

www.planetahub.cz  

Na stávající stránce www.hliva-hliva.cz můžete nadále cokoli prohlížet, nebudu ji zatím úplně rušit.

Do nového vás srdečně zve Vlastimil Šavelka, houbař 
 

Celoroční seriál o pěstování a užití hub

 

"Milí čtenáři Houbařského seriálu!

S řadou z vás jsem se u pravidelného čtení o hlívě i jiných houbách setkával až několik let. Jiní naskočili do seriálu později a někteří neobdrželi všechny díly. Pro všechny z vás mám zprávu o naprosto zásadní změně v organizaci zveřejňování článků.

Od roku 2018 jsou všechny články veřejně přístupné všem čtenářům na této adrese
 https://www.planetahub.cz/houbarsky-serial/
Není už nutné se do seriálu přihlašovat, na články už nemusíte měsíc čekat = všechny jsou zveřejněny. A podle možností budou další přibývat. Pokud vás svět pěstování hlívy zaujal, doporučuji čas od času navštívit výše uvedenou stránku.

Vedou mne k tomu legislativní důvody. Od letošního roku nebude zřejmě snadné držet databázi emailových adres - začne platit evropská směrnice GDPR (pracovně ji nazývám "grc-prd"). Ačkoli vejde v platnost již za několik málo měsíců, ani nejvyšším odpovědným místům zřejmě není její výklad prozatím zcela jasný. V čem jasno mají, to jsou pokuty... Pod tíhou přibývající legislativy však neklesám, ale dělám další úkrok stranou. Nebudu tedy nadále uchovávat vaše emailové adresy a nebudu tedy ani moci ohlašovat zveřejnění nových článků.

Samozřejmě jsem vám všem nadále k dispozici radou i hlívařským povzbuzením.

Děkuji za vaši milou několikaletou společnost a děkuji také těm, kteří mne k napsání některých článků inspirovali."

Ing. Vlastimil Šavelka, houbař

 

 

Osnova seriálu pro rok 2017 (změna témat vyhrazena) 

ÚNOR: Výhody zimního očkování hlívou.
 
BŘEZEN: "Spodní očkování" dřeva hlívou. Metoda zcela vlastní, nová, spolehlivá.

DUBEN: Je opravdu nutné odležení dřeva před očkováním?

KVĚTEN: Největší pitomosti při pěstování hlívy.

ČERVEN: Jak si jednoduše vyrobit vlastní jednorázovou sadbu hlívy?

ČERVENEC: Lesní houby na zahradě - pravda nebo obchodní trik?

SRPEN: Pěstování hlívy na dřevě v krytých prostorách - zkušenosti úspěšných pěstitelů.

ZÁŘÍ: Komentovaný harmonogram očkování a přezimování "hlívovníků".

ŘÍJEN: Bílé chlupy na hlívě! Je to plíseň? Lze je konzumovat?

LISTOPAD: Přemrzlá úroda hlívy! Jíst či nejíst?


 
Proč se stát odběratelem seriálu o pěstování hub? Třeba proto: 

"Děkuji za to, že tento serial tvoříte. Malokterý podnikatel má zájem o komunikaci a udržení si zákazníka i po "nákupu". Vy vytváříte i hodnotu nad rámec, což velice oceňuji a smekám Vám za to." Linda, H.

 

"Vážený pane inženýre, houbařský seriál jsem s velkým zájmem sledovala celý rok 2015 a velmi ráda budu pokračovat. Zároveň vám chci za vaší milou aktivitu moc a moc poděkovat a popřát vám hodně tvůrčích sil do dalších dílů." Eva R.,Ústí nad Labem"Pane inženýre, dostal jsem Váš první seriál a jsem velice mile překvapen.Je to perfektně napsáno a vše jsem přečetl jedním dechem.Jste člověk,který si zaslouží velké poděkování za to co dělá. S pozdravem hezký den a mnoho úspěchů v pěstování hub Pavel O."


 

"Sice se zpožděním, ale přeci bych Vám chtěla poděkovat za Vaše úžasné e-maily plné úžasných houbových informací. Věřím, že je nás moc, kdož si váží Vaší práce." Lenka H., Stará Boleslav

 

"Pane Šavelka,chtěl jsem Vám jen znovu poděkovat za Vaše příspěvky a rady z oblasti léčivých hub.Opravdu obdivuji Váš přístup ke svým klientům který bezpochyby máte.Jsem oravdu rád že patřím k vaším zakazníkům.V dnešní uspěchané době jsme spíše zvyklí že o zákazníka je zájem ( ze strany prodejce) jen než něco koupí,což u Vás neplatí.Takže ještě jednou děkuji jménem všech vašich zákazníků,a přeji hodně uspěchů ve Vašem podnikání. S pozdravem Pavel K., Brno"

 

"Dobrý den, děkuji Vám za vše a jsem rád že se takto věnujete svým zákazníkům... Jsem velmi rád za Vaše inspirace a nápady , předloni to byla tinktura z březovníka, loni takzvaný starter ,a letos se těším s čím přijdete, abych se poučil a udělal něco pro sebe a své blízké. Jsem s pozdravy Karel V."

 

"Jsem ráda za Váš seriál... Váš houbový seriál je velmi inspirativní." Zdena T.

 

"Vážený pane inženýre Šavelko, děkuji za milé informace z říše hub a jejich léčivých účinků. Přál bych sobě a ostatním, aby takových lidí jako jste Vy, bylo mnohem více." (Ing. Bc. Jiří H.)

 

"Milý pane inženýre, děkuji vám za vaše neocenitelné rady pro nás amatérské houbaře a laické milovníky dosud tajemného světa. S úctou k vaší nezištné snaze o osvětu Ladislava K."

 

"Vážený pane inženýre, srdečné díky. Děláte záslužnou práci. Hodně zdraví a hezké dny. Jaromír R.

 

 

 

 

 


Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.